سرجین بافت زنجان

طراحی ، تولید و اجرای سوله شرکت سرجین بافت زنجان.
آدرس شرکت سرجین بافت در شهرک صنعتی علی آباد زنجان و در جاده فرودگاه می باشد. این شرکت تقریبا در انتهای شهرک و نزدیکی شرکت راشا کاسپین واقع شده است.

شرکت سرجین بافت زنجان یک شرکت تولیدی است که در زمینه تولید و عرضه محصولات بافتی فعالیت می کند. این شرکت در شهر زنجان واقع شده است و با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و با استفاده از نخ های با کیفیت بالا، محصولات بافتی متنوعی را تولید می کند.

محصولات سرجین بافت زنجان شامل انواع رومیزی ها، دستمال های میز، پتوها، روتختی ها، پارچه ها و لوازم تزیینی دیگر می باشد. این محصولات با طرح ها و رنگ های متنوعی عرضه می شوند و می توان به آنها برای استفاده در منازل، هتل ها، رستوران ها و سایر مکان های تجاری اشاره کرد.

شرکت سرجین بافت زنجان با توجه به کیفیت بالا و طراحی های زیبا، توانسته است جایگاه خوبی در بازار داخلی و خارجی کسب کند. این شرکت به منظور ارضای نیازهای مشتریان خود، از فروشگاه های آنلاین و نمایندگی های فروش در سراسر کشور استفاده می کند.

شرکت سرجین بافت زنجان با تلاش برای بهبود مداوم کیفیت محصولات و خدمات خود، به عنوان یکی از شرکت های برتر در صنعت بافت زنجان شناخته می شود.