مقالات

ستون گذاری سوله

ستون عضوی اساسی و اولیه در نصب سازه می باشد که بارهای وارده از طبقات، سقف و دیوارها، تیر و شاه تیر به آن منتقل می­گردد. وظیفه ستون انتقال این بارها به پی و سپس به زمین است. اولین گام در شروع ساخت سازه فلزی تهیه نقشه هاى سازه و تعیین محل ستون های سازه است. برای تعیین محل مناسب جهت جایگذاری ستون ها باید به پلان معماری سازه توجه خاص داشت. معمولا بر اساس نوع سازه انتخاب شده از طرف مهندس محاسب و بارهای وارد بر سازه، محل تقریبى ستون ها مشخص مى شود.

8 شهریور, 1400
ابعاد ستون بتنی سوله

برای برپایی هر سازه ای ستون نیاز است. ستون سازه ای عمودی جهت مهار فشار و سنگینی وارده به سازه استفاده می شود. ستون ‌ها با استفاده از متریال و مصالح مختلفی ساخته می‌ شوند. دو نوع ستون وجود دارد ستون فلزی و بتنی که هر کدام ویژگیها و کاربردهای خاص خود را دارند.

6 شهریور, 1400
ابعاد ستون فلزی سوله

ستون فلزی یکی از اجزای مهم یک سازه جهت تحمل بارهای سنگین به شمار می ‌رود. ستون فلزی از استحکام و مقاومت بیشتری نسبت به انواع مختلف ستون از جمله بتنی، چوبی، سنگی، بلوک و غیره برخوردار است. اجزای مختلف ستون‌ های فلزی عبارتند از اجزای اصلی (تیرآهن، نبشی، میلگرد و غیره)، تسمه‌ های اتصال دهنده، صفحات تقویتی، جوش و اتصال ستون به صفحه زیر ستون. ستون ‌های فلزی در سطح مقاطع مختلفی بسته به نوع سازه ساخته می ‌شوند.

4 شهریور, 1400
ابعاد ستون سوله

ستون‌ ها از مهمترین اجزاء در ساختمان‌ سازی هستند که وظیفه تحمل ثقل و سنگینی بار یک سازه را بر عهده دارند. برای ساخت سازه ای محکم و ایمن باید ستون ها استحکام زیادی داشته باشند. ستون ها از اعضای ساختاری عمودی یک سازه به شمار می آیند که بارها را عمدتا در حال فشرده سازی حمل می کند. ستون ها بارها را از سقف، دال کف، دال سقف یا از یک تیر به یک کف یا پایه منتقل می کند. ستون ها دارای لحظه های خمش در مورد یک یا دو محور مقطع می باشند. انواع مختلفی از ستون ها وجود دارند که در قسمت های مختلف یک سازه فلزی یا بتنی مورد استفاده قرار می گیرند.

3 شهریور, 1400
اصول ساخت سوله

جهت حذف هزینه های جبران ناپذیر و افزایش سطح کیفیت کار ساخت سوله، قبل از اجرا باید اقدام به طراحی و بررسی جزئیات و تهیه نقشه های کلی و جزئی سوله نمایید. نادیده گرفتن اصول ساخت سوله و فاکتورهای استاندارد سازی سوله ممکن است خسارات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. به منظور طراحی هر چه بهتر سوله استاندارد خود حتما با گروه صنعتی سپهر همراه شوید.

2 شهریور, 1400
مشخصات فنی سوله استاندارد

برای در اختیار داشتن سوله استاندارد و مناسب باید نوع کاربری مشخص باشد. بعد از انتخاب سوله باید طراحی سوله توسط طراحان متخصص این امر انجام پذیرد چرا که کوچکترین خطا و بی دقتی در طراحی سوله مشکلات و ضررهای جبران ناپذیری را در پی دارد. مهمترین اصل در ساخت سوله استاندارد شناخت مشخصات فنی سوله استاندارد است که باید سازندگان سوله به طور کامل از مفاد و جزئیات آن آگاهی کافی داشته باشند تا بتوانند سوله ای استاندارد را در اختیار مشتریان قرار دهند.

31 مرداد, 1400
ساخت سوله سنگین با قیمت ارزان

ساخت سوله سنگین با قیمت ارزان به دلیل سهولت در اجرا و تکمیل سریع اسکلت فلزی نسبت به اسکلت بتنی در اولویت است. برای در اختیار داشتن سوله سنگین، در مرحله طراحی میتوان کار را به سمتی سوق داد که سوله ای بهینه و ارزان، اجرا و به مرحله بهره برداری برسد. کاهش مدت زمان ساخت سوله، سرعت اجرا تا رسیدن به مرحله بهره برداری و مقاوم بودن سازه در برابر باهای وارده از مزایای مهم سوله سنگین میباشد. اتصالات قطعات سوله سنگین بیشتر به صورت پیچ و مهره است که مدت زمان ساخت سوله را کاهش و در نتیجه مدت زمان ساخت کل پروژه را کوتاه میکند.

26 مرداد, 1400
سوله سردخانه

ساخت سوله سردخانه با توجه به نوع کاربری آن، به روش های مختلفی ساخته می شود. مناسب ترین سوله برای سردخانه های دائمی سوله های تیرورقی می باشند. سوله های تیرورقی به دلیل استحکام بالایی که دارند برای این کاربری بسیار مناسب هستند. به کمک سوله های تیرورقی، شرایط ساخت سردخانه هایی با ارتفاع زیاد و دهانه های بزرگتر فراهم میشود.

23 مرداد, 1400
ساخت سوله سبک

سوله سبک نسبت به دیگر سازه ها دارای وزن کمتری هستند. اختلاف وزن به دلیل مصرف کمتر آهن در سوله سبک می‌باشد. سقف سازه های فلزی سبک مطابق با محاسبات خاص به صورت شیب دار طراحی می‌شود. قیمت ساخت سوله سبک نیز نسبت به سازه های سنگین تفاوت قابل توجهی دارد. سوله سبک سازه ای ضعیف و بی کیفیت نیست بلکه این سازه از استقامت بالایی برخوردار است و در انواع شرایط محیطی از جمله بارش شدید باران و تگرگ، برف، وزش باد و طوفان، زلزله و ... مقاوم است. در ساخت این سوله مدرن از فولاد بهینه استفاده میشود و از منظر مقاومت و کارایی برابر با سوله‌های سنگین می‌باشند.

19 مرداد, 1400
ساخت سوله سنگین

سوله سنگین تمام نیازهای صنایع سنگین و کارخانجات تولیدی بزرگ را تأمین می نماید. سازه های صنعتی با توجه به کاربردها و صنایع مختلف در نقشه ها و ابعاد متفاوتی ساخته می شوند که بتوانند نیازهای کاربری های مختلف در هر حجم و توانی را پاسخ دهند. سوله صنعتی از مهمترین سازه های صنعتی محسوب میشود که با توجه به ویژگی های ساختاری متمایزی که دارد، بهترین انتخاب در حوزه های مشاغل صنعتی و تولیدی می باشد. از دیدگاه وزن استراکچر نهایی، سوله را می توان به سه گروه سوله سنگین، سوله نیمه سنگین و سوله سبک تقسیم نمود که هر کدام در جایگاه و کاربرد مکانیزم ساخت متمایز و کارایی متفاوتی دارند.

17 مرداد, 1400
ساخت سوله با پوشش ساندویچ پانل

امروزه سوله ها در صنایع مختلفی جهت کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. برای ساخت یک سوله منحصر بفرد که تمام معیارهای استاندارد سوله مناسب را دارا باشد باید از بهترین متریال ها و طراحی و نقشه اصولی بهره ببرد، ساندویچ پنل یکی از عناصری است که میتواند یکی از مهمترین عناصر در حفظ انرژی و ساخت بهینه سوله مورد استفاده قرار بگیرد. طول سالن، طبقات داخلی، بار برف و بارش منطقه و همچنین عرض سالن از جمله مواردی هستند که باید در ساخت دیوار‌ها و سقف‌های سوله با کمک ساندویچ پانل ها در نظر گرفته شوند.

16 مرداد, 1400
سوله K-Span

K-Span یک سیستم ساختمانی منحصر به فرد و یک سازه رقابتی است که تاکید اکید بر کیفیت بالا، کاهش هزینه، زمان تحویل پایین و خدمات پس از فروش دارد. به دلیل اینکه در سقف این نوع سازه ها از پنل های قوسی و صاف از جنس فولاد به صورت از پیش رنگ آمیزی شده با کیفیت بالا با نصب سریع و هزینه کم استفاده شده است یک سازه کامل و همه کاره است.

12 مرداد, 1400
سوله استاندارد

سوله استاندارد مطابق با تعریف سازمان نظام مهندسی و آئین نامه های بین الملل به سازه ای گفته می شود که زیرسازی و نوع فرآیند فونداسیون مطابق با وزن نهایی سوله انجام شود، کیفیت فولاد اسکلت فلزی و دفترچه محاسبات سوله مورد قبول مراجع نظارتی و مطابق با سازه نهایی باشد، گواهی کنترل کیفیت و برگه های بازرسی دریافت و به تأیید مراجع محاسب سازه رسیده باشد.

6 مرداد, 1400
سوله انبار

کاربرد سوله انبار در ذخیره کردن محصولات کشاورزی، صنعتی، غیر صنعتی، نظامی، نگهداری تجهیزات، دستگاه ها، ابزارآلات و ... می باشد. انبار و ذخیره کالاها و محصولاتی که قابلیت ماندگاری دارند سبب افزایش استفاده بهینه از فضای موجود، محفوظ ماندن کالاها و محصولات از شرایط بد آب و هوایی همانند برف و باران و سرما و گرما و انباشته کردن محصولات برای فروش در زمان آینده می شود.

3 مرداد, 1400
سوله انبار غلات

یکی از مهمترین منابع سودآور در حوزه کشاورزی در اختیار داشتن سوله جهت انبار غلات میباشد. سوله انبار غلات مکانی مناسب برای ذخیره سازی و نگهداری غلات بخصوص در فصل برداشت میباشد. یکی از دغدغه های مهم کشاورزان جمع آوری محصولات، نگهداری، انبار غلات و و ارسال به موقع و سریع به بازار میباشد، تا هم محصولات از بین نروند، هم دستخوش آسیب های طبیعی نشوند و در نهایت هرچه سریعتر به حق الزحمه خود دست پیدا کنند. سوله انبار غلات یکی از بهترین و مهمترین پیشنهادات برای کشاورزان میباشد تا محصولات تولیدی خود را با خیالی راحت ذخیره نمایند و در زمان مناسبی به فروش برسانند و یا از آن در آینده استفاده کنند.

2 مرداد, 1400
سوله گلخانه

صنعت کشاورزی به صورت مدرن و سنتی یکی از مهمترین حلقه های زنجیره صنایع غذایی در ایران میباشد. به دلیل افزایش جمعیت و میل به کشاورزی مدرن هر روزه شاهد پیشرفت و رشد چشمگیری در این صنعت هستیم. کمبود آب و کاهش ذخایر زیر زمینی کم کم آینده این صنعت را با خطر مواجه کرده است. امروزه با روی آوردن مردم به محصولات ارگانیک و طبیعی، کشاورزی سنتی جای خود را به کشاورزی نوین و مدرن میدهد. کشت گلخانه ای یکی از دستاوردهای کشاورزی نوین است که نیاز به زیر ساختهای امروزی و پیشرفته از جمله سوله گلخانه و دیگر تجهیزات مورد نیاز این حوزه دارد.

2 مرداد, 1400
قیمت سوله دامداری

سازه دامداری باید با کیفیت و مقاوم ساخته شود و قابلیت نصب انواع ماشین آلات، ابزار و تجهیزات جانبی را داشته باشد. برخی تجهیزات که در سوله های دامداری مورد نیاز هستند عبارتند از: تهویه هوای مناسب، سیستم گرمایشی و سرمایشی، روشنایی، محل علوفه دام و… . علاوه بر قابلیتهای ذکر شده باید قیمت تمام شده سوله ارزان و نصب آن آسان و سریع باشد. این ویژگیها باعث کاربرد گسترده سوله در حوزه دامداری شده است.

2 مرداد, 1400
سوله کارگاهی

سوله کارگاهی مکان بزرگی است که قابلیت جای دهی انواع ماشین آلات بزرگ صنعتی، خطوط تولید، جرثقیل های صنعتی و ... را دارا میباشد. یکی از سازه های پرکاربرد در مشاغل تولیدی و صنعتی سوله کارگاهی میباشد. مشاغلی که نیاز به فضای وسیع، تجهیزات بزرگ و سنگین دارند بیش از دیگر مشاغل نیاز به سوله کارگاهی دارند. نیاز به سوله کارگاهی در مشاغل صنعتی و تولیدات عظیم به شدت حس میشود.

23 تیر, 1400
سوله بهداشتی

از نظر کاربری و کارایی که سوله بهداشتی دارد، باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود تا تمام الزامات و شرایط بهره برداری از این سوله به نحو کامل انجام شود. بر همین اساس در طراحی، ساخت، نصب و تجهیز این نوع سازه نیاز به علم و تخصص بالا و سابقه درخشان در حوزه ساخت سازه های فلزی و فولادی میباشد. شرکت صنعتی سپهر سوله با افتخار اعلام میکند که سابقه ساخت و نصب چندین سوله بهداشتی شرکت ها و تولیدات به نام و بزرگ کشور را در پرونده کاری خود گنجانده است. از این رو با اطمینان خاطر میتوانید ساخت سوله بهداشتی خود را به متخصصین ما بسپارید.

22 تیر, 1400
جرثقیل بازویی سوله

جرثقیل بازویی در ظرفیتهای کمتر از ۱۰ تن و در صنایع مختلف بسیار پرکاربرد هستند. از ویژگیهای مهم این جرثقیل کارایی مناسب و قابلیت اجرا در فضاهای بسیار محدود میباشد. جرثقیل بازویی در شش جهت حرکت میکند که حرکت بالابری و عرضی در این جرثقیل همانند جرثقیل سقفی تک پل میباشد، با این تفاوت که بجای حرکت طولی در طول سالن، جرثقیل بازویی در حول محور مرکزی به صورت دورانی حرکت میکند.

21 تیر, 1400
جرثقیل دروازه ای سوله

جرثقیل دروازه ای ماشینی پرکاربرد در حمل و نقل و جابجایی قطعات و تجهیزات در صنعت میباشد. این ماشین اکثرا در امر تخلیه و جابجایی بار در بندرگاهها و سایر مکانهای دیگر که از کانتینرها و ابزارآلات بزرگ استفاده میکنند کاربرد دارد.

20 تیر, 1400
جرثقیل سقفی سوله

جرثقیل سقفی، ماشینی در سوله و سالنهای بزرگ است که برای جابجایی کالاها و قطعات در ابعاد و وزنهای مختلف به صورت دائم نصب و استفاده میشود. این جرثقیل با شرایط و تواناییهای بسیار متفاوتی در مدلهای مختلفی مانند یک پل و دو پل ساخته شده و در جهت های گوناگون به کمک اهرم حرکت میکنند.

19 تیر, 1400
جرثقیل در سوله

جرثقیل ­ها ماشین ­هایی مجهز و ساخته شده با محاسبات خاصی هستند که عمدتا در صنعت ساخت و ساز و سوله ها برای جابجایی و حمل قطعات و ابزار آلات کاربرد دارند.

18 تیر, 1400
قیمت سوله مرغداری

ساخت سوله مرغداری با سایر سوله ها به لحاظ نوع کاربری متفاوت است. سازنده سوله مرغداری باید تجربه و سابقه کافی در ساخت چنین سوله ای را در کارنامه خود داشته باشد. این گونه سوله ها در ابعاد ظرفیت مختلف بنابر حجم تولیدی در ارتفاع کم، با سقفی شیبدار یا قوس دار و با حوضچه هایی در ورودی برخی سوله ها ساخته میشوند. از این رو قیمتهای متفاوتی هم در ساخت چنین سوله هایی برآورد میشود که در نهایت میتوان با بکارگیری راهکارها و دستورالعملهای استاندارد سوله را به صورت مقرون به صرفه و اقتصادی ساخت و به مرحله بهره برداری رساند. نصب تجهیزات مختلف در کاربریهای مختلف سوله بر قیمت سوله مرغداری تاثیر مستقیم دارد.

16 تیر, 1400
سوله مرغداری

سوله مرغداری دارای انواع مختلفی می‌باشند که با توجه به شرایط آب و هوایی محیط یکی از انواع سوله ها ساخته می‌شوند. کاربری سوله مرغداری در نگهداری جوجه و یا مرغهای تخمگذار است. باید قبل از شروع کار نوع کاربری سوله را مشخص کنید تا در ادامه و روند کار دچار مشکل نشوید. اگر قصد دارید سوله ای جهت نگهداری جوجه های یک روزه داشته باشید و سپس آنها را پر بار و به صورت مرغ گوشتی روانه بازار کنید نیازمند شرایط خاصی از جمله نوع سوله، شرایط نگهداری خاص، تجهیزات و زمانبندی مخصوص می‌باشید، اما اگر قصد دارید تخم مرغ به بازار ارائه کنید باید حتما به نوع سوله، دمای محیطی خوب، استفاده از تهویه های هوشمند و به روز و تغذیه مناسب توجه خاصی شود.

15 تیر, 1400
سوله دامداری

گوشت و فرآورده های دامی از مهمترین نیازهای جامعه بشری به حساب می آیند. نگهداری دام به منظور تامین گوشت و دیگر تولیدات دامی انجام میشود. نگهداری دام نیاز به فضای مناسبی از جمله دامداری دارد. سوله دامداری یکی از بهترین انتخابها برای نگهداری دامها میباشد. برای ساخت سوله دامداری می‌توان از انواع سوله های سبک کمک گرفت. مناسبترین سوله برای ساخت دامداری استفاده از سوله های تیرورقی است. امیدواریم این مقاله اطلاعات کافی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

13 تیر, 1400
سوله ورزشی

ورزش یکی از نیازهای جامعه برای حفظ سلامت جسم، روح و روان است. یکی از کاربردهای سوله را می توان برای ساخت سالن ورزشی در نظر گرفت. از لحاظ زمان اجرا و هزینه امروزه ساخت سوله ورزشـی با استفاده از استراکچر فلزی نسبت به سازه های بتنی مقرون به صرفه است. سالن های ورزشی همانند بنای ساختمان ها به روش های مختلف همچون بتنی یا تیرآهنی ساخته می شوند و اما ساخت سوله های ورزشی با ساخت سالن های ورزشی متفاوت هستند. برای ساخت سوله ورزشی حتما باید از متخصصین این امر مشاوره بگیرید که متضرر نشوید.

12 تیر, 1400
تفاوت، مزایا و معایب سوله سبک و سنگین

در ساخت سوله، سوله ها را به دو دسته سبک و سنگین تقسیم بندی می کنند. سوله سبک و سنگین از نظر ساختار، کارایی، کاربرد، نحوه ساخت، وزن و برآورد هزینه با یکدیگر تفاوت های اساسی دارند. وزن سوله ها در تعيين قيمت ساخت سوله نقش مهمي دارد. به دلیل استفاده کمتر از متریال فولاد در سازه سوله های سبک این نوع سوله ها نسبت به سوله های سنگین ارزان تر هستند. ساخت سوله ها در وزن ها و ابعاد مختلفی اجرا می شوند. فاکتورهایی که در وزن سوله ها تاثیر گذارند عبارتند:

محلی که سوله در آنجا ساخته می شود – ابعاد دهانه سوله – جرثقیل اگر نیاز باشد – اندازه ارتفاع و طول سوله – نوع و تعداد ستونها

9 تیر, 1400
ساخت سوله به صورت اقساطی در قزوین

شرکت سپهر سوله برای رفاه اقتصادی مشتریان اقدام به بستن قراداد اسناد اعتباری با برخی بانک ها نموده است. بر طبق این قرارداد مشتری و سپهر سوله با هم در ارتباط مالی قرار نمی گیرند و بانک واسط قرارداد مالی خریدار و فروشنده خواهد بود.ساخت سوله توسط شرکت سپهر سوله به صورت نقدی و اقساطی می باشد. بسیاری از شرکت ها برای خرید و ساخت سوله از سپهر سوله از قرارداد اقساطی بهره برده اند. برای برخوداری از شرایط فروش به صورت اقساطی از شرکت سپهر سوله می توانید با تماس با مشاوران ما از نوع و نحوه قرارداد اقساطی مطلع شوید.

7 تیر, 1400
سوله در قزوین

قزوین به دلیل داشتن بیش از 3500 واحد صنعتی و شهرک های صنعتی متعدد و دسترسی آسان به چهار آزاد راه مهم کشور (آزاد راه کرج – قزوین، آزاد راه غدیر، آزاد راه قزوین – رشت و آزاد راه قزوین - زنجان)، که از مهمترین شاه راه های کشور می باشند به عنوان یکی از مهمترین مراکز صنعتی دارای رتبه دوم صنعت توسعه یافته کشور به شمار می آید. با توجه به این توضیحات استان قزوین از لحاظ صنعتی، اقتصادی و جغرافیایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پس با در نظر گرفتن این موضوعات استان قزوین گزینه خوبی برای سرمایه گذاری اقتصادی محسوب می شود و کارفرمایان می توانند با برنامه ریزی درست به آینده ای روشن در پیشرفت تولید و صنعت دست یابند. یکی از اولین و پایه ای ترین ملاک در این زمینه داشتن سوله های متناسب با کاربری خاص می باشد.

5 تیر, 1400
سوله دو طبقه

سوله های دو طبقه از نوع سوله های چند طبقه می باشند که هدف کلی ساخت چنین سازه هایی استفاده حداکثر از فضای موجود می باشد. سوله های دو طبقه به دو نوع مجزا و دوبلکس تقسیم می شوند. با مطالعه این مقاله می توانید به اطلاعات مفیدی در این زمینه دست یابید.

29 خرداد, 1400
معیارهای انتخاب نوع سوله

سوله سازه ای فلزی، دارای سقفی شیب دار و قوسی می باشد که از متریال فولاد ساخته می شود. سوله ها دارای انواع مختلفی هستند که تنوع ساختار سوله به هدف شما و کاربری سوله مرتبط می گردد. سوله ها یا به صورت تازه ساخت و یا به صورت دست دوم ساخته و ارایه می شوند که هر کدام از این اقسام دارای مزایا و معایبی هستند. برای در اختیار داشتن سوله مناسب و مرغوب معیارهای مختلفی در نظر گرفته می­شود که در ادامه به بحث و بررسی این موضوع می پردازیم.

27 خرداد, 1400
ساخت سوله مرغداری گوشتی استاندارد و سبک

صنعت مرغ و مرغداری در ایران از صنایع مهم در تولیدات مواد غذایی می باشد از این رو مرغ یکی از اقلام مهم در سبد غذایی مردم جایگاه ویژه ای دارد. برای داشتن سوله مرغداری گوشتی باید تصمیم بگیرید که سوله مرغداری را به چه منظور و کاربردی می­خواهید تجهیز کنید: به قصد تولید جوجه یک روزه یا پرورش مرغ.

امیدواریم این مقاله اطلاعات مفیدی در زمینه ساخت و تجهیز سوله مرغداری در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

24 خرداد, 1400
رنگ آمیزی سوله

رنگ آمیزی سوله یکی از معیارهای مهم در ساخت و تجهیز سوله می باشد، که به اندازه مقاومت و استحکام ساخت سوله اهمیت دارد. طراحان سازه های فلزی می توانند رنگ سوله را به بهترین نحو ممکن انتخاب و رنگ آمیزی کنند، چرا که نقاشی سوله اعم از رنگ سقف سوله، رنگ کف سوله و حتی رنگ درب های سوله از پارامترهای مهم در زیبایی سوله محسوب می شود. رنگ آمیزی سوله باید به گونه ای باشد که پس از سال ها استفاده در مقابل تغییرات جوی و آب و هوایی بدون آسیب دیدگی و بدون خوردگی سالم باقی بماند.

13 خرداد, 1400
درب صنعتی

امروزه در بسیاری از مکان های صنعتی و تجاری از جمله سوله ها، کارخانجات امروزی، صنایع بزرگ، اماکنی که ماشین های بزرگ و صنعتی رفت و آمد می کنند و سایت های سازه ای عظیم از درب های اتوماتیک صنعتی استفاده می شود که تردد را در این مکان ها بسیار راحت و آسان می کند.

6 خرداد, 1400
ساخت سوله ارزان

عده کثیری از افرادی که قصد ساخت سوله را دارند به دنبال ساخت سوله ارزان می باشند، که اکثر این افراد بر این باورند که سوله ارزان قیمت برابر است با سوله بی کیفیت و نامرغوب. اما باید بگوییم که همیشه اینطور نبوده و هر محصول ارزانی عموما از کیفیت پایینی برخوردار نیست. شما می توانید با داشتن اطلاعات کافی سوله ارزان و با کیفیت مورد انتظار خود را بسازید. پس با ما در این مقاله همراه باشید.

29 اردیبهشت, 1400